Już jest 3miejsce! Nowe studio fotograficzne w Warszawie!

3 miejsce – to modułowa przestrzeń, która spełni dowolną funkcję zainteresowanych. Koncerty, wystawy, warsztaty, Twoja nowa przestrzeń do pracy – 3 miejsce dostosuje się do każdych potrzeb.

180m2, winda towarowa (tak, nie musisz dźwigać nic na II piętro;)), pełne zaplecze socjalne, świetna atmosfera i wspaniały kontakt z właścicielami – to właśnie dostajesz w pełnym pakiecie w 3miejsce! 

Jesteś fotografem? Skonfiguruj dowolnie 3miejsce pod swoje sesje. Wykorzystaj naturalne dzienne światło – 17 metrowa ściana okien czeka. Zdjęcia reklamowe, modowe i produktowe są u nas czystą przyjemnością. 

Dzięki profesjonalnym lampom ze światłem błyskowym i ciągłym oraz mobilnej cykloramie, 3miejsce to idealne nowe studio fotograficzne w Warszawie

Przerywamy dobrze znany schemat praca-dom. W obecnych czasach prace możemy wykonywać w dowolnym miejscu, dlatego 3miejsce zostało stworzone z myślą o kreatywnych osobach, które lubią nowe wyzwania i z uśmiechem na twarzy chcą dzielić wspaniałe miejsce na swoje projekty. 

Wykorzystaj swoją wyobraźnię w naszej przestrzeni. Połączyliśmy stare elementy industrialne Instytutu Chemii Przemysłowej ze stylem vintage. Uzupełnieniem są przyjemne dla oka meble i drobne dodatki. Oczywiście nie zabraknie też sporej ilości zieleni, która nadaje całości przyjemnej otoczki. 

Ważną rzeczą jest, że w dekoracjach nie znajdziesz nic stałego, dlatego cała przestrzeń można zostać kompletnie zmieniona w całości w dosłownie kilka minut. 

Masz w głowie świetny projekt ale brakowało Ci do tego odpowiedniego miejsca?
Nie czekaj! 3miejsce jest właśnie dla Ciebie!

3miejsce
Rydygiera 8/6c

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.