Już jest 3miejsce! Nowe studio fotograficzne w Warszawie!

3 miejsce – to modułowa przestrzeń, która spełni dowolną funkcję zainteresowanych. Koncerty, wystawy, warsztaty, Twoja nowa przestrzeń do pracy – 3 miejsce dostosuje się do każdych potrzeb.

180m2, winda towarowa (tak, nie musisz dźwigać nic na II piętro;)), pełne zaplecze socjalne, świetna atmosfera i wspaniały kontakt z właścicielami – to właśnie dostajesz w pełnym pakiecie w 3miejsce! 

Jesteś fotografem? Skonfiguruj dowolnie 3miejsce pod swoje sesje. Wykorzystaj naturalne dzienne światło – 17 metrowa ściana okien czeka. Zdjęcia reklamowe, modowe i produktowe są u nas czystą przyjemnością. 

Dzięki profesjonalnym lampom ze światłem błyskowym i ciągłym oraz mobilnej cykloramie, 3miejsce to idealne nowe studio fotograficzne w Warszawie

Przerywamy dobrze znany schemat praca-dom. W obecnych czasach prace możemy wykonywać w dowolnym miejscu, dlatego 3miejsce zostało stworzone z myślą o kreatywnych osobach, które lubią nowe wyzwania i z uśmiechem na twarzy chcą dzielić wspaniałe miejsce na swoje projekty. 

Wykorzystaj swoją wyobraźnię w naszej przestrzeni. Połączyliśmy stare elementy industrialne Instytutu Chemii Przemysłowej ze stylem vintage. Uzupełnieniem są przyjemne dla oka meble i drobne dodatki. Oczywiście nie zabraknie też sporej ilości zieleni, która nadaje całości przyjemnej otoczki. 

Ważną rzeczą jest, że w dekoracjach nie znajdziesz nic stałego, dlatego cała przestrzeń można zostać kompletnie zmieniona w całości w dosłownie kilka minut. 

Masz w głowie świetny projekt ale brakowało Ci do tego odpowiedniego miejsca?
Nie czekaj! 3miejsce jest właśnie dla Ciebie!

3miejsce
Rydygiera 8/6c

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.