Studia podyplomowe na WSB-NLU jako metoda na zwiększanie kompetencji

Jest wiele sposobów na poszerzenie kwalifikacji zawodowych. Studia podyplomowe są jednym z nich. Pozwalają łączyć pracę z nauką, a nowoczesne formy kształcenia nie wymagają nawet wychodzenia z domu.

Studia podyplomowe to dobry sposób na zwiększenie swoich kompetencji. Rynek pracy szybko się zmienia. W miejsce starych pojawiają się całkiem nowe zawody. W przypadku osób, które chcą się przekwalifikować, rozpoczęcie takiej nauki może być dobrym krokiem do płynnego przejścia do innego zawodu.

Studia podyplomowe – metoda zwiększania kompetencji zawodowych

Studia podyplomowe to dobry sposób na poszerzenie zakresu swojej wiedzy w danej branży. Sprawdza się w wielu różnych sektorach. W przypadku osób chcących pracować w szeroko pojętej edukacji, ta forma nauki daje uprawnienia oraz niezbędne przygotowanie pedagogiczne dla absolwentów kierunków powiązanych z typowo szkolnymi przedmiotami.

Opcja zdobycia specjalistycznej wiedzy bez konieczności wychodzenia z domu to ogromna wygoda, ale też zaoszczędzony czas i pieniądze na dojazdach. Taka forma edukacji zwiększa wartość danej osoby na rynku pracy.

Jakie zalety wiążą się z zapisaniem na studia podyplomowe?

Taki tryb nauki jest idealny dla osób, które nie chcą rezygnować z zajęć zawodowych, a jedynie w wolnym czasie poszerzać swoje kompetencje zawodowe. Skondensowana forma zajęć w trybie weekendowym. WSB-NLU wprowadziło na rynek innowacyjną formę nauczania w trybie zdalnym. Jest to możliwe za sprawą platformy Cloud Academy.

Zobacz, dlaczego jest to wartościowa forma edukacji:

  • multitransmisja zajęć,
  • dowolność miejsca korzystania z materiałów,
  • interaktywny ciekawy program nauczania,
  • świadectwo ukończenia studiów zgodne z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa.

Dla kogo będzie to dobra forma zwiększenia kompetencji?

Jest to z pewnością interesująca opcja podnoszenia kwalifikacji dla osób, które ukończyły studia w danej dziedzinie i mają tytuł licencjata, inżyniera czy magistra. W wielu przypadkach konkretną motywacją do zwiększenia kompetencji zawodowych jest perspektywa awansu w pracy.

Jakie kierunki studiów podyplomowych czekają na Ciebie w WSB-NLU?

W ramach oferty edukacyjnej przygotowanej przez zespół Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University (szczegóły dostępne na stronie internetowej www.wsb-nlu.edu.pl) masz do wyboru kilka różnych ścieżek:

  • studia podyplomowe z zakresu zarządzania,
  • studia podyplomowe z zakresu psychologii
  • studia podyplomowe z zakresu informatyki,
  • studia podyplomowe z zakresu pedagogiki,
  • studia podyplomowe MBA,
  • studia podyplomowe z zakresu prawa.

To, jaką specjalizację w WSB-NLU wybierzesz, zależy od Twoich konkretnych planów zawodowych i obranej ścieżki kariery.

Podwyższanie kwalifikacji – przymus naszych czasów

Na ciągle zmieniającym się rynku pracy wciąż trzeba poprawiać i podwyższać swoje umiejętności, aby nie wypaść z obiegu. Stałe zwiększanie kompetencji może przełożyć się na awans zawodowy, znalezienie lepszej pracy w innej firmie, a także na gratyfikację finansową.

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.