FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Zdjęcia produktowe są bardzo istotnym elementem każdego sklepu internetowego. To właśnie odpowiednie zdjęcia mogą przyciągnąć klientów do danego sklepu i zachęcić do zakupów. Zdjęcia produktowe mogą występować w różnej formie – od tych najprostszych na białym tle (packshot) do tych bardziej skomplikowanych aranżowanych zdjęć, których celem jest pokazanie produktu w kontekście i uatrakcyjnienie go.

Każdy z tych typów fotografii produktowej wykonuje od ponad 10 lat firma eFOTOGRAFIA. Jest to firma, której oferta jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, edukacji i tysięcy godzin spędzonych za obiektywem. Wyróżnia się najwyższą jakością działania i profesjonalnym podejściem. 

Obecnie niełatwo wyróżnić swój produkt na nasyconym rynku. Konsumenci mają dziś potężny wybór i na ich decyzje często mają wpływ najdrobniejsze szczegóły. Dlatego tak istotny jest sposób zaprezentowania sprzedawanych produktów.

eFOTOGRAFIA wykonuje zdjęcia produktowe tak, by mocno uwypuklić najważniejsze i wyróżniające cechy każdego produktu. To najprostsze zdjęcia prezentujące produkt, jednak nie oznacza to, że muszą być nudne. Dzięki ciekawemu ułożeniu, specjalnemu oświetleniu, zastosowaniu odbicia czy zmienieniu koloru tła zdjęcia będą interesujące i dobrze zaprezentują produkt. Zdjęcia na białym lub kolorowym tle dobrze nadają się do niemal wszystkich produktów.

Dodatkowo eFOTOGRAFIA oferuje to, co dla właściciela sklepu internetowego jest najistotniejsze czyli powtarzalność, dokładne odwzorowanie kolorów, maksymalną ostrość, pokazanie skali fotografowanych produktów oraz umieszczenie produktu zawsze w tym samym miejscu na zdjęciu. W czasie sesji zdjęciowej wykonywanych jest kilka różnych kadrów tego samego produktu, co daje możliwość pokazania go z kilku stron, przedstawienia detali czy faktury lub rodzaju materiału z jakiego został wykonany. Ułatwieniem proponowanym przez eFOTOGRAFIĘ jest możliwość wykorzystania kodów kreskowych produktów jako nazw zdjęć. W ten sposób klient może jednym kliknięciem zaimportować całą partię wykonanych zdjęć na swoją stronę www czy do sklepu internetowego.

Zdjęcia produktowe mogą również występować w ciekawszej formie zdjęć aranżowanych. Są to zdjęcia, których celem jest pokazanie produktu w kontekście, podkreślenie sposobu jego zastosowania, uatrakcyjnienie go, przekazanie do kogo adresowany jest dany produkt. Jest to dużo bardziej atrakcyjna forma dla odbiorcy. Dzięki takim zdjęciom bez problemu można znaleźć nabywców na własne towary. Tego typu zdjęcia produktowe mogą być wykorzystywane na różnoraki sposób, na przykład w formie reklamy produktów sprzedawanych w internecie. Mogą też służyć jako prezentacja znajdująca się na materiałach drukowanych lub stanowić ważny element komunikacji i reklamy w mediach społecznościowych jakich jak Instagram czy Facebook.

Na specjalne potrzeby klienta eFOTOGRAFIA stworzyła również studio mobilne, co oznacza, że może dojechać i wykonać sesję zdjęciową u klienta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które posiadają wielkogabarytowe produkty (na przykład maszyny przemysłowe, meble, specjalistyczne sprzęty), których wielkość nie pozwala na transport.

Avatar
Anna Węgrzyn

JEŚLI POTRZEBUJESZ: - wydobycia swojego potencjału zawodowego, - pomocy w budowaniu wizerunku swojego i firmy, - wsparcia w procesie zmiany pracy, - wsparcia w procesie zmiany swojego życia na lepsze, NIE CZEKAJ! SKONTAKTUJ SIE JUŻ DZIŚ! aw@annawegrzyn.pl Kim jestem i co robię: Z wykształcenia prawnik, z doświadczenia księgowa, dyr. HR, sprzedaży i marketingu, z powołania i zamiłowania coach International Coaching Community. Jako coach pomagam firmom, ich pracownikom a także indywidualnym klientom wydobyć wszystkie najlepsze cechy z siebie i innych, by móc je wykorzystać w drodze do wspólnego sukcesu. Dla moich klientów słowa takie jak motywacja, potencjał osobisty, rozwój zaczynają nabierać znaczenia, kiedy we współpracy ze mną uświadamiają sobie, jak wymierny może być efekt ich starań, gdy potrafią zarządzać własnymi naturalnymi umiejętnościami. To największa satysfakcja w mojej pracy być świadkiem zmian, które czynią człowieka szczęśliwszym. Dlaczego tu jestem? Magazyn Zmiany w Życiu to realizacja moich marzeń. Stworzyłam to miejsce aby pomagać innym w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia. Ludzie, których poznałam w procesie przygotowań i realizacji projektu tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to właściwa droga. Dziękuję Wszystkim za wsparcie. Z czego jestem dumna w moim życiu: Jestem wierna swoim zasadom Nigdy nie zrobiłam niczego wbrew sobie dla korzyści. Wszystkie decyzje w moim życiu były podyktowane sercem. Efekt jest cudowny, mogę powiedzieć z pełną satysfakcją, że niczego nie żałuję i wszystko w życiu zrobiłabym tak samo. Moje słabości: Niecierpliwość i coraz gorzej znoszę poranne wstawanie. Mój sprawdzony sposób na zły nastrój: perfumy Cerruti 1881 różowe, pierwszą butelkę kupiłam za większą część mojego wynagrodzenia i do dziś pamiętam uczucie radości, jakie mi towarzyszyło przy zakupie. Od tamtej pory zawsze mam je na półce, nawet patrząc na butelkę uczucie powraca. Do tego płyta Yanni i jego „One man's dream”. Największa zmiana w moim życiu: Moje życie to ciągłe poszukiwania i zmiany. Największe i najtrudniejsze miały miejsce w 2012 roku. Przestałam się uśmiechać i w głębi duszy czułam, że powinnam być w innym miejscu. Dlatego w jednym momencie zdecydowałam się zostawić ówczesną rzeczywistość i znaleźć nową drogę na każdej płaszczyźnie. Miejscowość: Warszawa

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.