FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Zdjęcia produktowe są bardzo istotnym elementem każdego sklepu internetowego. To właśnie odpowiednie zdjęcia mogą przyciągnąć klientów do danego sklepu i zachęcić do zakupów. Zdjęcia produktowe mogą występować w różnej formie – od tych najprostszych na białym tle (packshot) do tych bardziej skomplikowanych aranżowanych zdjęć, których celem jest pokazanie produktu w kontekście i uatrakcyjnienie go.

Każdy z tych typów fotografii produktowej wykonuje od ponad 10 lat firma eFOTOGRAFIA. Jest to firma, której oferta jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, edukacji i tysięcy godzin spędzonych za obiektywem. Wyróżnia się najwyższą jakością działania i profesjonalnym podejściem. 

Obecnie niełatwo wyróżnić swój produkt na nasyconym rynku. Konsumenci mają dziś potężny wybór i na ich decyzje często mają wpływ najdrobniejsze szczegóły. Dlatego tak istotny jest sposób zaprezentowania sprzedawanych produktów.

eFOTOGRAFIA wykonuje zdjęcia produktowe tak, by mocno uwypuklić najważniejsze i wyróżniające cechy każdego produktu. To najprostsze zdjęcia prezentujące produkt, jednak nie oznacza to, że muszą być nudne. Dzięki ciekawemu ułożeniu, specjalnemu oświetleniu, zastosowaniu odbicia czy zmienieniu koloru tła zdjęcia będą interesujące i dobrze zaprezentują produkt. Zdjęcia na białym lub kolorowym tle dobrze nadają się do niemal wszystkich produktów.

Dodatkowo eFOTOGRAFIA oferuje to, co dla właściciela sklepu internetowego jest najistotniejsze czyli powtarzalność, dokładne odwzorowanie kolorów, maksymalną ostrość, pokazanie skali fotografowanych produktów oraz umieszczenie produktu zawsze w tym samym miejscu na zdjęciu. W czasie sesji zdjęciowej wykonywanych jest kilka różnych kadrów tego samego produktu, co daje możliwość pokazania go z kilku stron, przedstawienia detali czy faktury lub rodzaju materiału z jakiego został wykonany. Ułatwieniem proponowanym przez eFOTOGRAFIĘ jest możliwość wykorzystania kodów kreskowych produktów jako nazw zdjęć. W ten sposób klient może jednym kliknięciem zaimportować całą partię wykonanych zdjęć na swoją stronę www czy do sklepu internetowego.

Zdjęcia produktowe mogą również występować w ciekawszej formie zdjęć aranżowanych. Są to zdjęcia, których celem jest pokazanie produktu w kontekście, podkreślenie sposobu jego zastosowania, uatrakcyjnienie go, przekazanie do kogo adresowany jest dany produkt. Jest to dużo bardziej atrakcyjna forma dla odbiorcy. Dzięki takim zdjęciom bez problemu można znaleźć nabywców na własne towary. Tego typu zdjęcia produktowe mogą być wykorzystywane na różnoraki sposób, na przykład w formie reklamy produktów sprzedawanych w internecie. Mogą też służyć jako prezentacja znajdująca się na materiałach drukowanych lub stanowić ważny element komunikacji i reklamy w mediach społecznościowych jakich jak Instagram czy Facebook.

Na specjalne potrzeby klienta eFOTOGRAFIA stworzyła również studio mobilne, co oznacza, że może dojechać i wykonać sesję zdjęciową u klienta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które posiadają wielkogabarytowe produkty (na przykład maszyny przemysłowe, meble, specjalistyczne sprzęty), których wielkość nie pozwala na transport.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.